fbpx

משלוחים חינם!

תקנון

מבוא

אתר "עלמא תכשיטי וינטאג' ("האתר") המופעל ע"י שמרית מולכו ("בעלת האתר") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת תכשיטי זהב וינטאג' וכן תכשיטי זהב עתיקים ("תכשיטי הזהב"). האתר מוכר לקהל לקוחותינו תכשיטי זהב וינטאג' ישנים מיובאים מרחבי אירופה. תכשיטי הזהב שלנו אינם מוצר חדש אלא משומש, חלקם גם פריטי אספנות עתיקים, מכאן מקור יופיים המיוחד וייחודם. כל תכשיטי הזהב שבמלאי נבדקים על ידי בעלת האתר, לאימות היהלומים וכן הזהב אשר חתום ומסומן כמקובל.
תכשיטי הזהב הינם ייחודיים, פריט אחד מכל אחד, כאשר חלק גדול מהקסם שלהם הוא יצורם באמצעות ליטוש ידני מסורתי המעניק להם את היופי הייחודי והרגש הנפלא אשר אצור בהם ומכאן נובעת שונותם המרגשת.
האמור בתקנון זה בלשון נקבה הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוחה כי קראה את הוראות תקנון זה, הבינה אותן והסכימה להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין בעלת האתר.

הרכישה

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של תכשיטי הזהב באמצעות האינטרנט.
ניתן לרכוש את תכשיטי הזהב באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
הרכישה באתר הינה באמצעות מערכת סליקה קארדקום בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
מחיר תכשיטי הזהב באתר כולל את המע"מ.

החזרות וביטולים

מאחר ושביעות רצון הלקוחה היא החשובה ביותר עבורנו, במידה ותכשיט הזהב אשר רכשת אינו עונה על ציפיותיך מכל סיבה שהיא, תוכל הלקוחה להחליפו או להחזירו עד 14 ימים מיום קבלת התכשיט. על התכשיט להיות באותו המצב בו נרכש, ללא שום פגם או ליקוי אשר נגרם בשעה שהתכשיט היה בידי הלקוחה, וללא שבוצע בתכשיט שום שינוי או תיקון מכל סוג שהוא, לרבות הגדלה, הקטנה או החלפה של אבנים.
ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית ל"בעלת האתר". ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני או הודעה טלפונית מבעלת האתר המאשר את הבקשה לביטול העסקה. על ביטול העסקה או בקשת החלפה יש להודיע באמצעות הודעה לפלאפון 050-6508145 וכן באמצעות פניה למייל shimritmolho@gmail.com .
יש להשיב את המוצר לבעלת האתר במעטפה מרופדת ובמשלוח עם שליח בלבד כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוחה. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, לכתובת ובאופן אשר יימסר.
במקרה של ביטול העסקה, תחזיר בעלת האתר ללקוחה את כספה באופן מלא ובעלות המשלוח בלבד, כאמור.

אספקה והובלת המוצר

המשלוח הינו חינם באמצעות שליח לבית הלקוחה וכלול במחיר.
משלוח התכשיט יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוחה בעת הרכישה.
תכשיטי זהב אשר במלאי – יצאו למשלוח עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה,
זמני הגעת המשלוח בין 3-5 ימים.
בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להאריך את טווח ימי האספקה ללקוחה במידה וחל עיכוב שלא תלוי בה אלא בגורמים הנלווים להנפקת התכשיט. וזאת תוך יידוע הלקוחה בהקדם האפשרי על העיכוב.
בעלת האתר לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי התכשיט, ניתן לפנות אל בעלת האתר בטלפון 050-6508145.

אחריות ושירות

בעלת האתר מתחייבת לוודא את שלמותו ואיכותו של כל תכשיט הנשלח ללקוחותיה. תכשיטי הזהב נרכשים ונמכרים במצבם כפי שהוא וללא כל פגמים או ליקויים ניכרים. יחד עם זאת ניתן לצפות כי בשל היותם תכשיטי זהב וינטאג' ישנים ועתיקים וכחלק מהמסע אשר עושים התכשיטים ברבות השנים ועד הגיעם לידי בעלת האתר, ייתכנו בחלקם הקטן שריטות קלות, פגמים פעוטים, אי התאמה מזערי בגודלן של אבנים שונות, סדקים עדינים וכיוצא בזה. כמו כן, בחלקם הקטן יבוצעו תיקונים קלים מטעם בעלת האתר על ידי צורפים, באם על פי חוות דעתה, יש בהם צורך וזאת על מנת להביאם לכדי שימוש מלא ושלם.
התכשיטים העתיקים שבמלאי נבדקים על ידינו כאמור ונמכרים במצב תקין בהחלט וראוי לכל שימוש. מרגע הגעת התכשיט לידייך ותחילת השימוש בו אין לנו כל אפשרות לפקח על שימוש זה ולהסיק לגבי אופי השימוש והאם הוא שימוש סביר לתכשיט אשר נקנה, לפיכך, מעת שנרכש התכשיט העתיק ונמסר ללקוחה איננו מתחייבים לתת לו אחריות, איננו מחויבים לתקנו, לתחזקו או להחזירו למצב בו נרכש והאחריות לכל נזק שנגרם הינה על הלקוחה אשר התכשיט בשימושה.
יחד עם זאת, על אף האמור כי אין בעלת האתר נושאת באחריות התכשיט כאשר הוא בידי הלקוחה ולאור החשיבות שהיא מוצאת באשר לשביעות רצון הלקוחה, בעלת האתר תישא באחריות לנפילת אבני חן מכל סיבה שהיא, עד שלושה חודשים מיום הקניה. בתיאום מראש, תוכל הלקוחה להגיע לכל אחת מהמכירות הביתיות אשר מבוצעות על ידי בעלת האתר ולהחליף את התכשיט אשר רכשה על פי רצונה ושווי הקניה.
בנוסף, מתוך אמונה בחיבור הרגשי שבין הלקוחה לתכשיט הזהב העתיק, במידה ומכל סיבה שהיא ובתקופה של חודש ימים מהקניה, הלקוחה אינה חשה חיבור רגשי לתכשיט אשר רכשה, הינה מוזמנת להגיע למכירה הקרובה ביותר לאזור מגוריה או להגיע לחנות אשר בביתנו ולהחליף את התכשיט לכל תכשיט אחר על פי רצונה ועל פי שווי הקניה.
לקבלת מענה בגין שאלות העולות אודות המוצר יש ליצור קשר עם בעלת האתר בטלפון 050-6508145

אבטחת מידע ופרטיות

בעלת האתר "שמרית מולכו", כמו גם גורמי משנה נוספים הפועלים מטעם בעלת האתר ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע באתר על מנת להביא ללקוח את המידע והשירותים המבוקשים.
בעלת האתר נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת בעלת האתר ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא בעלת האתר אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
בכפתור "שליחת הזמנה" יש משום הסכמה לבעלת האתר או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים לתכשיטי זהב חדשים ומבצעים נוספים של בעלת האתר. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם חפצה הלקוח להסיר בכל עת את פרטיה האישיים מרשימת התפוצה של בעלת האתר יש להתקשר לטלפון 050-6508145.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של של בעלת האתר שמרית מולכו.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בעלת האתר.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות באר שבע, תל אביב-יפו או ירושלים, תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

הפריט התווסף לעגלה.
0 פריט - 0.00